VYBERTE SI Z NAŠEHO VINNÉHO LÍSTKU

OCHUTNEJTE TO NEJLEPŠÍ OD ČESKÝCH I ZAHRANIČNÍCH VINAŘŮ

ŠUMIVÁ VÍNA

BOHEMIA SEKT BRUT / DEMI
(0,75L) 279,-

PROSECCO SPUMANTE VILLA CORNARO
(0,75L) 375,-

 

ROZLÉVANÁ VÍNA

-Bílá vína-
CHARDONAY IGT ITÁLIE
(0,25L) 65,-

-Červená vína-
MERLOT IGT ITÁLIE
(0,25L) 65,-

-Růžová vína-
FANGALO ROSÉ POLOSLADKÉ (JAR)
(0,25L) 65,-

 

BÍLÁ VÍNA

–Vinařství Tetur–
VELTLÍNSKE ZELENÉ POZDNÍ SBĚR
(0,75L) 270,-

BARVA TOHOTO VÍNA JE VESELÁ, SVĚTLE ŽLUTÁ. VE VŮNI VYKOUKNOU BANÁNY, MANGO ČI CUKROVÝ MELOUN SE UKÁŽÍ ROZNĚŽ V CHUTI. TA JE NEVTÍRAVÁ, LEHKÁ, PŘÍJEMNÁ, HODÍ SE K ODLEHČENÍ A POVZBUZENÍ NÁLADY, PRO VŠECHNY UDÁLOSTI.

TRAMÍN ČERVENÝ POZDNÍ SBĚR
(0,75L) 319,-

VÍNO INTEZIVNĚ ZLATOŽLUTÉ BARVY. VŮNĚ JE BOHATÁ, OMAMUJÍCÍ S TÓNY ČAJOVÉ RŮŽE, SKOŘICE A KVĚTŮ POMERANČE. TYPICKÁ ARÓMA I CHUŤ JSOU PODPOŘENY HARMMONIÍ MEZI CUKREM A KYSELINKOU. CHUŤ JE PODBARVENA SLADCE MEDOVÝMI TÓNY ROZINEK.

 

PÁLAVA VÝBĚR Z HROZNŮ
(0,75L) 359,-

BARVA VÍNA JE SLÁMOVĚ ŽLUTÁ, SVÍTIVÁ. VŮNĚ JE VELMI HARMONICKÁ, VÝRAZNÁ. NAJDEME V NÍ PŘEZRÁLÉ TROPICKÉ OVOCE A V POZADÍ KVĚTINOVÉ TÓNY. CHUŤ JE KULATÁ, ZRALÁ, KOŘENITÁ S TÓNY TRAVIN A BYLIN S PŘÍJEMNÝ ZBYTKOVÝM CUKREM V ZÁVĚRU.

–Nové Vinařství, Drnholec–
RULANDSKÉ ŠEDÉ POZDNÍ SBĚR
(0,75L) 335,-

ZALTOŽLUTÁ BARVA BOHATÁ, JEMNÁ VŮNĚ PO EXOTICKÉM OVOCI, UMOCNĚNÁ CHLEBNATÝMI TÓNY, UPOUTÁ JEŠTĚ PŘED OCHUTNÁNÍM. CHUŤ JE PLNÁ A KOMPLEXNÍ S OVOCNĚ MEDOVOU DOCHUTÍ.

SAUVGNON POZDNÍ SBĚR
(0,75L) 335,-

VÍNO MÁ TŘPYTIVOU ZLATOŽLUTOU BARVU, AROMA CITRUSU A MELOUNU S JEMNOU KVĚTINOVOU STOPOU. CHUŤ JE SÝTÁ A PIKANTNÍ.

RYZLINK RÝNSKÝ POZDNÍ SBĚR
(0,75L) 345,-

SVĚŽÍ VELMI LEHKÉ VÍNO S JEMNOU VŮNÍ PŘIPOMÍNAJÍCÍ GRAPEFRUIT A JABLKO. V ÚSTECH JE VAVÁŽENÉ S ČERSTVOU KYSELOSTÍ A ČISTÝM ZÁVĚREM. DOPORUČUJEME K LEHKÝM PŘEDKRMŮM, RYBÁM, KORÝŠŮM, MOŘSKÝM PLODŮM.

 

NALÉVÁME VÝBORNÉ VÍNO

Italská i česká vína jiskří ve sklence. Dýchnou na vás plnou vůní, a to jste ještě nepolkli první doušek. Ač nejsme vinárna, naléváme výborná vína. Vyberte si z vinného lístku nebo si od nás nechte doporučit, jaké víno si bude rozumět s objednaným jídlem.

REZERVOVAT STŮL

RŮŽOVÁ VÍNA

–Nové Vinařství, Drnholec–
FRANKOVKA ROSÉ SEPAGE
(0,75L) 310,-

VŮNĚ LESNÍCH PLODŮ JE V HARMONII S CHUTÍ PO MALINÁCH A LESNÍCH JAHODÁCH. VELMI VHODNÉ NA LETNÍ OSVĚŽENÍ A V KOMBINACI SE SKOPOVÝM MASEM.

 

ČERVENÁ VÍNA

–Nové Vinařství, Drnholec–
RULANDSKÉ MODRÉ VÝBĚR Z HROZNŮ
(0,75L) 385,-

SVĚTOZNÁMÁ ODRŮDA, V ČESKÉ REPUBLICE MÁLO PĚSTOVANÁ, KTERÁ SE ALE TĚŠÍ VELKÉ OBLIBĚ. VYZNAČUJE SE TEMNOU RUBÍNOVOU BARVOU, PŘÍJEMNĚ POVIDLOVOU VŮNÍ A MĚKKOU CHUTÍ S PŘÍJEMNÝMI TŘÍSLOVINAMI.

-Vinařství Tetur-
MERLOT POZDNÍ SBĚR
(0,75L) 385,-

OBLÍBENÉ VÍNO S PŘÍJEMNÝM BUKETEM A LAHODNOU VŮNÍ PŘIPOMÍNAJÍCÍ SUŠENÉ ŠVESTKY NEBO POVIDLA. TYPICKÁ ODRŮDOVÁ CHUŤ S HARMONICKÝM POMĚREM TŘÍSLOVN A KYSELIN. HODÍ SE KE ZVĚŘINĚ, GULÁŠI, UZENÉMU MASU, VHODNĚ DOPLŇUJE VÝRAZNÉ ÚPRAVY VEPŘOVÉHO MASA, HUSY NEBO KACHNY.

CABERNET SAUVIGNON BARRIQUE
(0,75L) 459,-

VÝRAZNÁ CABERNETOVÁ VŮNĚ ČERNÉHO RYBÍZU, LESÍHO OVOCE A FIALEK. CHUŤ JE KOMPLEXNÍ, STRUKTUROVANÁ S VYZRÁLOU ŠVESTKOU A ČOKOLÁDOU. PŘÍJEMNĚ SVĚŽÍ, SAMETOVÉ VÍNO S CHARAKTERISTICKOU TŘÍSLOVINOU V ZÁVĚRU.

 

ZAHRANIČNÍ VÍNA

ITÁLIE

BAROLO D.O.C.G.
(0,75L) 899,-

VÍNO MÁ POMERNĚ INTENZIVNÍ RUBÍNOVĚ ČERVENOU BARVU S GRANÁTOVÝMI ODLESKY, V CHUTI JE BOHATÉ, KOMPLEXNÍ, S POZORUHODNOU KONCENTRACÍ A ROZSAHEM. MŮŽEME ZAZNAMEAT PŘÍCHUŤ ČERVENÉHO LESNÍHO OVOCE, V POZADÍ JE MÁTA, VANILKA A LÉKOŘICE.

GAVI DI GAVI D.O.C.G.
(0,75L) 459,-

BARVA BLEDĚ SLÁMOVÁ SE ZELENÝMI ODLESKY. VÍNO S OVOCNÝM A DELIKÁTNÝM BUKETEM SE SUCHOU, MINERÁLNÍ A OSVĚŽUJÍCÍ CHUTÍ S DLOUHÝM ZÁVĚREM.

 

ARGENTINA

MALBEC
(0,75L) 419,-

ELEGANTNÍ VÍNO S OVOCITÝM NÁDECHEM A FIALOVO ČERVENOU BARVOU. VŮNĚ JE INTENZIVNÍ S TÓNY SVĚŽÍHO ČERVENÉHO OVOCE. NA PATŘE PŮSOBÍ PLNĚ, LEHCE NASLÁDLE S JEMNÝMI, ZAKULACENÝMI TANINY A DLOUHOU DOCHUTÍ.