U nás si pochutnáte

Každý den pro vás vaříme voňavé poctivé jídlo z čerstvých surovin. K dochucení používáme bylinky a koření. Na stůl vám servírujeme české speciality i světové pokrmy. Kombinujeme tradici a moderní trendy.

V restauraci Kandelábr na pražském Vyšehradu věříme, že česká gastronomie má své pevné místo na zemi. Přijďte ochutnat naše skvělé jídlo a zažijte neopakovatelnou atmosféru.

Výborné
tankové pivo

Jsme si jisti tím, že dobré pivo k české gastronomii patří. Proto v naší restauraci točíme jedině tankové pivo vařené podle tradiční receptury už od roku 1842.

Polední
menu

Pracujete v okolí a chcete se během polední pauzy dobře a rychle najíst? U nás za polední menu neutratíte půlku výplaty.

Zjistit více

Pořádání
firemních večírků

Rádi v naší restauraci uvítáme větší společnost z vaší firmy. Uspořádáme vám firemní večírek na míru a sestavíme vám menu podle vašeho přání.

Zjistit více

Uspořádejte u nás svůj firemní večírek

  • Salónek do 10 osob
  • VIP salónek do 20 osob
  • Prostor do 40 osob
  • Prostor do 70 osob
  • Celá restaurace do 200 osob

SALÓNEK

S KAPACITOU DO 10 OSOB

Tento salónek je nejmenší možnou variantou, kterou naše restaurace může nabídnout. Do tohoto salónku se vejde 10 osob. Nachází se přímo naproti baru s přímým výhledem na tankové sudy Pilsner Urquell. Je vhodný pro malé uzavřené společnosti a rodinné oslavy. Salónek není nijak stavebně oddělen od ostatního prostoru, nicméně v blízkém okolí se nenachází žádný jiný stůl, který by mohl rušit příjemné strávený čas v naší restauraci. Ze salónku je krásně vidět i zbylý prostor restaurace. Milovníci sportovních utkání mohou sledovat aktuální zápasy v televizi, která se nachází přímo naproti salónku.

VIP SALÓNEK

S KAPACITOU DO 20 OSOB

Tento salónek je plně stavebně oddělen od ostatního prostoru restaurace. Pojme maximálně 20 osob a je ideálním řešením pro menší až středně velké skupiny lidí, které mají rádi své soukromí. V salónku se dají realizovat jak rauty, tak i různá školení, oslavy, firemní večírky a dětské oslavy. Celý prostor je oddělen skleněnou příčkou, která z jedné strany dává návštěvníkům pocit ideálního soukromí, ale zároveň působí vzdušně a neizolovaně. V tomto prostoru realizujeme také různé akce, jako jsou například dětské dny (každý víkend od 12:00 do 18.00).

ODDĚLENÝ PROSTOR

S KAPACITOU DO 40 OSOB

Tento nádherný a prosvětlený prostor je ideální pro větší počet lidí. Celkem je zde 40 míst k sezení a je ohraničen celoplošnými rohovými výlohami s výhledem do ulice a letní zahrádky. V tomto prostoru se dají organizovat již větší oslavy a večírky. Je velmi oblíbeným prostorem a ideálním řešením pro menší firmy a jejich firemní večírky. V případě rezervace celého prostoru se dá vizuálně oddělit od zbytku restaurace a tím vytvořit pocit uzavřené společnosti. V tomto prostoru je k dispozici velká televize. Dají se zde prostírat i velké rautové stoly.

ODDĚLENÝ PROSTOR

S KAPACITOU DO 70 OSOB

Tento prostor je jako samostatný celek největší v naší restauraci. Je vhodný pro větší oslavy a firemní večírky, má nejlepší přístup k barovému pultu, který se v době uzavřené společnosti obsazuje zákazníky. Je v něm k dispozici také velká televize. Z jedné strany je lemován velkými okny s výhledem na letní zahrádku a do ulice. Tento prostor se dá vizuálně oddělit od zbytku restaurace spolu s barem a lze získat výborný prostor pro uzavřené oslavy a večírky. Dají se zde prostírat i velké rautové stoly.

CELÁ RESTAURACE

S KAPACITOU DO 200 OSOB

Potřebujete pro svoji oslavu ještě větší prostor? Potom vám můžeme nabídnout celou restauraci, do které se vejde 200 osob. Rezervovat si můžete jak interiér restaurace, tak i letní zahrádku. Nabídneme vám prvotřídní servis, pomůžeme vám sestavit skvělé menu pro vaši oslavu. V restauraci můžete uspořádat například velké svatby, firemní večírky nebo jiné události. V době, kdy si rezervujte celou restauraci, bude k dispozici jen pro vás, ostatní hosty usazovat nebudeme.

ORIGINÁLNÍ

PROSTŘEDÍ

Interiér restaurace Kandelábr jsme pojali moderně a lehce industriálně. Najdete u nás dostatek míst, můžete se těšit na příjemný výhled i soukromí u vašeho stolu.

PŘEJÍT DO GALERIE

VÝBORNÁ

KUCHYNĚ

Vaříme tak, abyste si pochutnali. Vytvořili jsme vlastní receptury, na které jsme hrdí. Každé jídlo připravujeme z čerstvých surovin. Používáme bylinky a koření.

PŘEJÍT NA MENU

LETNÍ

POSEZENÍ

V létě se u nás posaďte na letní terasu, užijte si odpolední pivo, míchaný drink, oběd nebo večeři na čerstvém vzduchu.

PŘEJÍT DO GALERIE

Již brzy - věrnostní program

Líbí se vám u nás a zajdete si k nám častěji? Pro své pravidelné hosty, štamgasty, máme věrnostní program, který má skutečně smysl. Užívejte si u nás a šetřete.

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Obdarujte dobrý jídlem a pitím své blízké nebo obchodní partnery. Pozvěte je do naší restaurace netradičně – věnujte jim dárkový certifikát.

Zjistit více

PRO FIRMY

Pro firmy a podniky rádi zorganizujeme firemní večírek, raut nebo jinou společenskou událost. Připravíme vám menu na míru a zajistíme pro vás občerstvení.

Zjistit více

SPOLUPRÁCE

Pracujete v cestovním ruchu? Provázíte po Praze turisty a chcete jim doporučit dobrou restauraci? Domluvme se spolu na spolupráci, která bude oboustranně prospěšná.

Zjistit více

PRO RODIČE A DĚTI

Myslíme i na nejmenší. Slaví vaše dítě narozeniny nebo významný milník ve svém životě, jako je ukončení mateřské, základní, střední nebo vysoké školy? Uspořádáme vám oslavu na míru, včetně animačního programu a skvělého jídla.

Zjistit více

[AKTUÁLNÍ] OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí až pátek
11:00 - 23:00
Sobota a neděle
12:00 - 23:00
+420 730 517 477

Budova kanceláří QUBIX  |  Štětkova 1638/18 |  140 00 |  Praha 4