NEMYSLETE NA TO, CO DAROVAT.
MYSLETE NA TO KOMU DAROVAT!

Udělejte blízkým, známým nebo kolegům radost z tak skvělého dárku, jako je dárkový certifikát z restaurantu Kandelábr. Dopřejte jim malou nebo větší oslavu s jídlem v příjemném prostředí!

Skvělý a užitečný dárek pro všechny příležitosti? To je dárkový certifikát!

darkovy-certifikat-k-narozeninam

K narozeninám
nebo svátku

darkovy-certifikat-silvestr

Na Silvestr
nebo na Vánoce

darkovy-certifikat-kolegum-a-znamym

Kolegům
nebo známým

darkovy-certifikat-jako-podekovani

Jako poděkování

darkovy-poukaz-restaurace-kandelabr-2

Dobré jídlo a pití zpříjemní život. Darujte zážitek!

Nemusíte běhat po obchodech a shánět dárky – skvělou večeří uděláte radost každému!
Darujete výbornou náladu a příjemné vzpomínky!
Vyberte si ze dvou dárkových certifikátů nebo si je jakkoliv kombinujte. Pořídit můžete naše poukazy za 500,- Kč nebo 1.000,- Kč

Bližší informace: +420 730 517 477

ODESLAT DOTAZ

JEDNODUCHÁ CESTA K VAŠEMU DÁRKU!

11

Objednejte si dárkový poukaz

Dárkový poukaz si můžete objednat hned několika způsoby. Vyberte si ten, který je pro vás nejpohodlnější. První možností je, že nám jednoduše zavoláte a objednáte si dárkový poukaz telefonicky. Druhou možností je, že vyplníte tento jednoduchý formulář, kde upřesníte veškeré detaily a možnosti plateb/vyzvednutí. Třetí možností je, že nám zašlete objednávku nebo případně dotaz e-mailem a my vám odpovíme a pošleme vám další instrukce. Čtvrtou možností je, že zajdete k nám do restaurace a vyřídíte vše osobně s manažerkou restaurace, Annou Karasovou, a to v pracovní době: pondělí – pátek 12.00-17.00.

22

Zaplaťte za dárkový poukaz

Za dárkový poukaz můžete zaplatit několika způsoby, je pouze na vás, jaký si vyberete. První možností je zaplatit za poukaz u nás v restauraci, a to buď v hotovosti, nebo platební kartou. Pokud k nám máte daleko, můžete si vybrat platbu převodem z vašeho účtu a to na základě námi vystavené faktury, která vám přijde obratem po objednání dárkového certifikátu. Je úplně jedno, jakým způsobem si certifikát objednáte, a je pouze na vás, jakou si zvolíte formu platby.

33

Předání dárkového poukazu

Dárkový poukaz si můžete vyzvednout dvěma způsoby. Buď si můžete dárkový certifikát vyzvednout osobně v naší restauraci, kde si na vás bude čekat u našich číšníků, nebo vám ho zašleme poštou na vámi udanou adresu. Veškeré detaily vždy upřesníte při objednání nebo vyplníte v objednávkovém formuláři. Stačí si tedy pouze objednat, zaplatit a máte bezvadný dárek pro své blízké!

44

Udělejte radost obdarovanému i sobě

Nyní zbývá už jen udělat radost svým blízkým  a to vše bez starostí s nakupováním a hlavně bez přemýšlení nad tím, jaké dárky nakoupit!

Objednejte si dárkový poukaz

Nejpohodlněji si dárkový poukaz objednáte prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Pravidla využití dárkového certifikátu

Dárkový certifikát může být využit při placení jídla/pití v naši restauraci. Certifikát je platný po dobu 12 měsíců od data vystavení. Po uplynutí doby platnosti certifikátu se peněžní hodnota nedá vrátit. Certifikát se dá využít pouze najednou a počítá se na celou částku peněžité hodnoty.

Vrácení celé peněžité hodnoty nebo její části, případně přenesení nevyužité hodnoty na jiné dny není možné. Certifikát není možné vyměnit za hotovost, není možné ho využít k nákupu zákaznické karty. Riziko ztráty nebo případně předání třetí osobě dárkového certifikátu nese osoba, která si dárkový certifikát pořizovala.

Nákupem dárkového certifikátu potvrzujete váš souhlas s výše uvedenými pravidly. Pro bližší informace se můžete obrátit na manažerku restaurace Annu Karasovou, která vám ochotně zodpoví veškeré vaše dotazy.

Tel.: +420 608 204 988

OTEVÍRACÍ DOBA

Rezervujte si stůl
Pondělí až pátek
11:00 - 24:00
Sobota
12:00 - 24:00
Neděle
12:00 - 23:00
REZERVOVAT STŮL

Tel: +420 730 517 477

Budova kanceláří QUBIX  |  Štětkova 1638/18 |  140 00 |  Praha 4