PARTNERSKÝ PROGRAM PRO PRŮVODCE
A CESTOVNÍ KANCELÁŘE

Vítáme u nás zahraniční návštěvníky

Pro pořadatele výletních, sportovních, kulturních a služebních cest do Prahy
rádi rezervujeme stůl v naší restauraci. Dopřejte vašim hostům skvělé jídlo.

Jsme blízko centra

Restaurace Kandelábr je umístěna naprosto skvěle. Jsme blízko městského centra, v docházkové vzdálenosti od metra a v blízkosti turistických atrakcí hlavního města.

U nás zaparkujete

V těsné blízkosti restaurace je pohodlně zaparkují i autobusy. Jsme hned při sjezdu z městské magistrály. Parkovat u nás můžete kdykoli přes den a večer, což usnadňuje integraci stravovací služby do itineráře a rozvrhu pobytu turistů v Praze.

Máme skvělé menu

Z široké škály našich pokrmů vám sestavíme nabídku na míru. Vybírat můžete z různých cenových kategorií. Jsme schopni reagovat rychle a vždy k prospěchu vzájemné spolupráce. Zajistíme vše, co si přejete.

Hledáte soukromí? Pro turistické skupinky máme salonky

  • Salónek do 10 osob
  • VIP salónek do 20 osob
  • Prostor do 40 osob
  • Prostor do 70 osob
  • Celá restaurace do 200 osob

SALÓNEK

S KAPACITOU DO 10 OSOB

Tento salónek je nejmenší možnou variantou, kterou naše restaurace může nabídnout. Do tohoto salónku se vejde 10 osob. Nachází se přímo naproti baru s přímým výhledem na tankové sudy Pilsner Urquell. Je vhodný pro malé uzavřené společnosti a rodinné oslavy. Salónek není nijak stavebně oddělen od ostatního prostoru, nicméně v blízkém okolí se nenachází žádný jiný stůl, který by mohl rušit příjemné strávený čas v naší restauraci. Ze salónku je krásně vidět i zbylý prostor restaurace. Milovníci sportovních utkání mohou sledovat aktuální zápasy v televizi, která se nachází přímo naproti salónku.

VIP SALÓNEK

S KAPACITOU DO 20 OSOB

Tento salónek je plně stavebně oddělen od ostatního prostoru restaurace. Pojme maximálně 20 osob a je ideálním řešením pro menší až středně velké skupiny lidí, které mají rádi své soukromí. V salónku se dají realizovat jak rauty, tak i různá školení, oslavy, firemní večírky a dětské oslavy. Celý prostor je oddělen skleněnou příčkou, která z jedné strany dává návštěvníkům pocit ideálního soukromí, ale zároveň působí vzdušně a neizolovaně. V tomto prostoru realizujeme také různé akce, jako jsou například dětské dny (každý víkend od 12:00 do 18.00).

ODDĚLENÝ PROSTOR

S KAPACITOU DO 40 OSOB

Tento nádherný a prosvětlený prostor je ideální pro větší počet lidí. Celkem je zde 40 míst k sezení a je ohraničen celoplošnými rohovými výlohami s výhledem do ulice a letní zahrádky. V tomto prostoru se dají organizovat již větší oslavy a večírky. Je velmi oblíbeným prostorem a ideálním řešením pro menší firmy a jejich firemní večírky. V případě rezervace celého prostoru se dá vizuálně oddělit od zbytku restaurace a tím vytvořit pocit uzavřené společnosti. V tomto prostoru je k dispozici velká televize. Dají se zde prostírat i velké rautové stoly.

ODDĚLENÝ PROSTOR

S KAPACITOU DO 70 OSOB

Tento prostor je jako samostatný celek největší ze všech dostupných prostor restaurace. Je již vhodný pro větší oslavy a firemní večírky, má nejlepší přístup k barovému pultu, který v době uzavřené společnosti se obsazuje zákazníky. Je v něm k dispozici také velká televize. Z jedné strany je lémován velými okny s výhledem na letní zahrádku a do ulice. Tento prostor se dá vizuálně oddělit od zbytku restaurace spolu s barem a tím se získává výborný prostor pro uzavřené oslavy a večírky. Dají se zde prostírat i velké rautové stoly.

CELÁ RESTAURACE

S KAPACITOU DO 200 OSOB

Potřebujete pro svoji oslavu ještě větší prostor? Potom vám můžeme nabídnout celou restauraci, do které se vejde 200 osob. Rezervovat si můžete jak interiér restaurace, tak i letní zahrádku. Nabídneme vám prvotřídní servis, pomůžeme vám sestavit skvělé menu pro vaši oslavu. V restauraci můžete uspořádat například velké svatby, firemní večírky nebo jiné události. V době, kdy si rezervujte celou restauraci, bude k dispozici jen pro vás, ostatní hosty usazovat nebudeme.

Prohlédněte si fotografie z restaurace Kandelábr

Velká

letní zahrádka

Máme pro vás i velkou letní venkovní zahrádku o celkovém počtu 65 míst k sezení. Na zahrádce jsou velké slunečníky, které vás ochrání před přímým sluncem. Na venkovní zahrádce pořádáme venkovní grilování a další speciální akce.

Přejít do galerie

Jaký je postup? Je to jednoduché!

1

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře,
my se vám obratem ozveme zpět.

2

Detaily spolupráce

Naše manažerka s vámi dohodne detaily spolupráce.

 

3

Průběh

Stačí si jen v itineráři naplánovat cestu k nám, o ostatní se postaráme.

MÁME ZÁJEM O SPOLUPRÁCI

Loading

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí až pátek
11:00 - 23:00
Sobota a neděle
12:00 - 23:00

Tel: +420 730 517 477 Restaurace
Tel: +420 608 204 988 Manažerka Zuzana Šebková

Budova kanceláří QUBIX  |  Štětkova 1638/18 |  140 00 |  Praha 4