Recenze: napsali o nás

Z Facebooku:

Jan Vlček: Měl jsem tu příležitost navštívit Restaurant Kandelábr a musím říct, že jsem byl nadmíru spokojen jak s jídlem, tak s přístupem personálu… Kdyby všichni dělali svou práci tak, jako tým Kandelábru minimálně z polovic, bylo by restauratérství v Čechách úplně někde jinde…

Lucie Pavlová: Děkujeme za příjemné posezení ve vaší restauraci, byli jsme u Vás už po několikaté a stále vše na jedničku s hvězdičkou... jídlo, personál. Jen tak dál!

Andrey Kurtynin: Stylová restaurace s příjemnou atmosférou, pozorná obsluha a výborná kuchyně! No a ta Plznička z tanku... Prostě MUST VISIT :)

Michal Majerčík: Když jednoduše shrnu moji středeční návštěvu této restaurace, tak je to jednoznačně výborné jídlo a velice milá obsluha. Víc netřeba dodat.

Víťa Šumpela: Vaše dnešní nedělní chřestová nabídka byla naprosto famózní. Gratuluji.

Ulviyya Taghizadeh: Dnés jsme poprvé ochutnáli pokrmy z restaurace Kandelabr. Bylo to dobre: zajímáva chuť, výnikajici cena,ochotný personál. Vřele doporučujem.

Tomáš Sklenář: Byl mi doporučen tatarák a musím říci, že v mých top zařízeních, kde si tento pokrm dávám, Kandelábr získal první místo. Nejen díky servisu, kvalitně naškrábané svíčkové ale i díky topinkám, které byly dokonale křupavé, nepřemaštěné ani ne moc suché. Cena také velmi přijatelná.

Adam Rada: Hezke prostredi.... a vyborne jidlo.......

nejlepší restaurace v praze

VYŠEHRADSKÝ
RESTAURANT
KANDELÁBR

Budova kanceláří QUBIX
Štětkova 1638/18
140 00 Praha 4

Tel.: 608 412 075
info@restaurantkandelabr.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá

11:00 - 0:00

So

12:00 - 0:00

Ne

12:00 - 23:00

facebook kandelábr

Emailový zpravodaj