Restaurace na Vyšehradě

  • dárkové poukazy

email newsletter kandelábr

Kandelábr na Vyšehradě: když od vaší restaurace chcete víc

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.

Používáme jen kvalitní čerstvé suroviny, které dovážíme od českých farmářů i ze zahraničí. Nakupujeme sezónní zeleninu, která nás inspiruje při přípravě netradičních sezónních nabídek. Denně vám chystáme čerstvé pečivo v naší domácí pekárně, pracujeme na nejlahodnějších cukrářských výrobcích. V naší nabídce najdete tradiční plzeňské pivo z tanku a vytříbená vína z jihu Moravy i vzdálenějších vinařských oblastí za hranicemi. 

Náš kuchařský tým vyjde vstříc jakémukoliv kulinářskému přání, tak neváhejte a přijďte nás objevit. Věříme, že se Kandelábr zařadí mezi nejlepší restaurace v Praze.

Konfitovaná kachnička s bramborovým knedlíkem a domácím červeným zelím

Sádlo dáme do hrnce a necháme ho celé rozpustit, po té do něj vložíme osolené čtvrtky kachních stehen, tak aby byly celé ponořené v sádle, pak na mírném plameni necháme probublávat cca. 3 hodiny. 

Restaurant a jeho okolí

Restaurace se usídlila v přízemí budovy Qubix stojící na Pankráci - Praha 4, která se z časů Průmstavu přeměnila v moderní a energetický úsporný objekt, jež dokonce získal ocenění stavba roku.

Městský obvod Praha 4 se spádovým centrem v Nuslích byl ustaven zákonem o územním členění státu s účinností od 1. července 1960 jako jeden z 10 městských obvodů, v letech 1968 a 1974 se jeho součástí stalo mnoho obcí připojovaných k Praze. 
Zobrazit zajímavosti v okolí restaurace.

Napsali o nás

Restaurační průvodce Praha 1 až Praha 4

chceme jíst zdravě

Firemní večírky

firemni akceNaše restaurace Vám nabízí pořádání soukromých a firemních večírků. Neváhejte si rezervovat termíny s předstihem.

Napsali o nás

Podívejte se co o nás návštěvníci napsali.
Zobrazit doporučení.

VYŠEHRADSKÝ
RESTAURANT
KANDELÁBR

Budova kanceláří QUBIX
Štětkova 1638/18
140 00 Praha 4

Tel.: 608 412 075
info@restaurantkandelabr.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá

11:00 - 0:00

So

12:00 - 0:00

Ne

12:00 - 23:00

facebook kandelábr

Emailový zpravodaj