Pro firmy2018-06-13T06:33:53+00:00

PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, naše ceny jsou demokratické a naše kuchyně je známa svou rozmanitostí a vysokou kvalitou jídla.

Nabízíme různé typy spolupráce:

Stravování na firemní karty

Nejflexibilnějším nástrojem pro organizaci firemního stravování jsou depozitní karty – zákaznické karty. Určíte limit na kartě zaměstnance: nejen částku, ale také dobu (například 200,- Kč denně nebo 5.000,- Kč měsíčně). V takovém případě můžete karty rozdělit podle velikosti limitu v závislosti na rozvrhu a postavení zaměstnance. Můžete také zadat omezení času a dnů v týdnu, kdy zaměstnanec může jíst v restauraci. Zůstatek prostředků na kartě je pohyblivý. Nevyčerpaná částka v běžném měsíci bude převedena na další měsíc.

Stravování na fakturu

Dalším nástrojem pro organizaci firemního stravování je stravování na fakturu – pořád jsou vedeny zákaznické karty. Určíte limit na kartě zaměstnance: nejen částku, ale také dobu (například 200,- Kč denně nebo 5.000,- Kč měsíčně). V takovém případě můžete karty rozdělit podle velikosti limitu v závislosti na rozvrhu a postavení zaměstnance. Můžete také zadat omezení času a dnů v týdnu, kdy zaměstnanec může jíst v restauraci. Na konci měsíce bude provedeno vyúčtování a následně vystavená faktura k proplacení.

Rozvoz jídel do firmy

Poskytujeme vysoce kvalitní stravování a služby. Již dlouhou dobu působíme jako spolehlivý partner pro nejrůznější společnosti v hlavním městě. Plánujeme rozšířit naší nabídku o dodání firemních jídel (poledního menu) do kanceláří.
KOLEKTIVNÍ OBJEDNÁVKA
v kolektivní objednávce pro společnost bude objednávka každé osoby balena zvlášť.
DODÁVKA NA KONKRÉTNÍ ČAS
uveďte čas, do kterého chcete objednávku obdržet, a my ji doručíme včas.

Zajišťujeme firemní večírky

  • Salónek do 10 osob
  • VIP salónek do 20 osob
  • Prostor do 40 osob
  • Prostor do 70 osob
  • Celá restaurace do 200 osob

SALÓNEK

S KAPACITOU DO 10 OSOB

Tento salónek je nejmenší možnou variantou, kterou naše restaurace může nabídnout. Do tohoto salónku se vejde 10 osob. Nachází se přímo naproti baru s přímým výhledem na tankové sudy Pilsner Urquell. Je vhodný pro malé uzavřené společnosti a rodinné oslavy. Salónek není nijak stavebně oddělen od ostatního prostoru, nicméně v blízkém okolí se nenachází žádný jiný stůl, který by mohl rušit příjemné strávený čas v naší restauraci. Ze salónku je krásně vidět i zbylý prostor restaurace. Milovníci sportovních utkání mohou sledovat aktuální zápasy v televizi, která se nachází přímo naproti salónku.

VIP SALÓNEK

S KAPACITOU DO 20 OSOB

Tento salónek je plně stavebně oddělen od ostatního prostoru restaurace. Pojme maximálně 20 osob a je ideálním řešením pro menší až středně velké skupiny lidí, které mají rádi své soukromí. V salónku se dají realizovat jak rauty, tak i různá školení, oslavy, firemní večírky a dětské oslavy. Celý prostor je oddělen skleněnou příčkou, která z jedné strany dává návštěvníkům pocit ideálního soukromí, ale zároveň působí vzdušně a neizolovaně. V tomto prostoru realizujeme také různé akce, jako jsou například dětské dny (každý víkend od 12:00 do 16.00).

 

ODDĚLENÝ PROSTOR

S KAPACITOU DO 40 OSOB

Tento nádherný a prosvětlený prostor je ideální pro větší počet lidí. Celkem je zde 40 míst k sezení a je ohraničen celoplošnými rohovými výlohami s výhledem do ulice a letní zahrádky. V tomto prostoru se dají organizovat již větší oslavy a večírky. Je velmi oblíbeným prostorem a ideálním řešením pro menší firmy a jejich firemní večírky. V případě rezervace celého prostoru se dá vizuálně oddělit od zbytku restaurace a tím vytvořit pocit uzavřené společnosti. V tomto prostoru je k dispozici velká televize. Dají se zde prostírat i velké rautové stoly.

ODDĚLENÝ PROSTOR

S KAPACITOU DO 70 OSOB

Tento prostor je jako samostatný celek největší ze všech dostupných prostor restaurace. Je již vhodný pro větší oslavy a firemní večírky, má nejlepší přístup k barovému pultu, který v době uzavřené společnosti se obsazuje zákazníky. Je v něm k dispozici také velká televize. Z jedné strany je lémován velými okny s výhledem na letní zahrádku a do ulice. Tento prostor se dá vizuálně oddělit od zbytku restaurace spolu s barem a tím se získává výborný prostor pro uzavřené oslavy a večírky. Dají se zde prostírat i velké rautové stoly.

CELÁ RESTAURACE

S KAPACITOU DO 200 OSOB

Potřebujete pro svoji oslavu ještě větší prostor? Potom vám můžeme nabídnout celou restauraci, do které se vejde 200 osob. Rezervovat si můžete jak interiér restaurace, tak i letní zahrádku. Nabídneme vám prvotřídní servis, pomůžeme vám sestavit skvělé menu pro vaši oslavu. V restauraci můžete uspořádat například velké svatby, firemní večírky nebo jiné události. V době, kdy si rezervujte celou restauraci, bude k dispozici jen pro vás, ostatní hosty usazovat nebudeme.

FOTOGALERIE FIREMNÍ VEČÍRKY

A kde se bude konat váš firemní večírek?

Velká

letní zahrádka

Máme pro vás i velkou letní venkovní zahrádku o celkovém počtu 65 míst k sezení. Na zahrádce jsou velké slunečníky, které vás ochrání před přímým sluncem. Na venkovní zahrádce pořádáme venkovní grilování a další speciální akce.

Přejít do galerie

ZAŽÁDEJTE SI O BLIŽŠÍ INFORMACE

Nahrávám

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí až pátek
11:00 - 24:00
Sobota
12:00 - 24:00
Neděle
12:00 - 23:00

Tel: +420 730 517 477 Restaurace
Tel: +420 608 204 988 Manažerka Anna Karasová

Budova kanceláří QUBIX  |  Štětkova 1638/18 |  140 00 |  Praha 4

0
Connecting
Please wait...
Zanechte nám vzkaz

Omlouváme se, nyní nejsme on-line. Zanechte nám vzkaz.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš vzkaz
Přihlásit se

Potřebujete další pomoc? Ušetřete čas zahájením žádosti o podporu online.

Vaše jméno
E-mail
* Popište Váš problém
Jsme online!
Zpětná vazba

Pomozte nám pomoci Vám lépe! Neváhejte a nechte nám jakoukoliv zpětnou vazbu.

Jak byste ohodnotili řešení Vašeho požadavku?
ZAVOLÁM VÁM ZPĚT
Po vyplnění a odeslání formuláře Vás budeme zpětně kontaktovat.
*povinný údaj
Informační povinnost
Společnost Imperial Restaurants s.r.o. Vás tímto informuje o zpracování vámi poskytnutých osobních údajů v níže uvedeném rozsahu, ve smyslu Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR). Účel zpracování - kontaktní formulář - web:

Odpověď na dotaz/zprávu zaslanou prostřednictvím kontaktního formuláře na webu.

Zpracovávané osobní údaje

jméno a příjmení , email , telefon

Zákonný důvod a doba uložení:

oprávněný zájem - informovanost , doba uložení: 30 dnů

Nejdéle do 30. dnů aby bylo možné reagovat na zaslaný dotaz a případnou další korespondenci.

Příjemci osobních údajů:

Vaše osobní údaje nebudou předávány dalším příjemcům.

Předávání do zahraničí:

Vaše osobní údaje nebudou předávány do zahraničí.

Kontaktní údaje správce:

Imperial Restaurants s.r.o., Lublaňská 653/51, Praha 2 120 00, IČ: 24279757

Karasová Anna , Email: gdpr@restaurantkandelabr.cz , Telefon: +420 608 204 988

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  • požadovat po nás informaci, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů vznést námitku proti zpracování na přenositelnost údajů
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
za společnost Imperial Restaurants s.r.o., Evgenij Novitski