Gurmánský prožitek

luxusní restaurace v PrazePotrpíte si na dobrém jídle a rádi vyhledáváte gurmánské zážitky? Máte-li navíc ještě rádi staročeskou kuchyni, nadchne vás restaurant Kandelábr, luxusní restaurant v Praze.

Kandelábr: Luxusní restaurace za příznivé ceny

Restaurant Kandelábr nemá dalekosáhlou tradici v řádu desítek let, ale i za dobu své existence již ukázal, že rozhodně má co nabídnout. Patří mezi top restaurace v Praze. Lidé tu rádi začínají den snídaní, v poledne si dopřávají obědové menu či se sem vydávají na vynikající večeři při různých slavnostních příležitostech, nebo když zkrátka mají chuť na něco dobrého k jídlu.

Luxusní restaurace na Vinohradech si vás získá nejen výbornou kuchyní, ale i útulnou atmosférou a milou obsluhou.

Pochutnejte si na staročeské kuchyni v Top restauraci

Restaurant Kandelábr se stal jednou z nejlepších restaurací v Praze především díky své výborné a nápadité kuchyni. Otevřete-li jídelní lístek, neuvidíte jen „nudnou klasiku“, ale různé kombinace chutí, které vám dopřejí gurmánský zážitek. Poznáte, že i klasické staročeské pochoutky lze připravovat nevšedně.

Nepotrpíte-li si na staročeské speciality, neznamená to, že byste si v restauraci nepochutnali. Dejte si nějakou dobře připravenou rybu, salát, nebo vás zláká jiná pochoutka?

Zavítáte-li do restaurace v ranních hodinách, určitě ochutnejte něco sladkého. Kandelábr má svou pekárnu, a tak na vás vždy bude čekat nabídka čerstvého pečiva. Bude se vám rozplývat na jazyku.

A čím “spláchnout“ dobré jídlo?

Široké možnosti  výběruv v naší TOP restauraci máte i z nápojového lístku. Ke staročeským klasikám se nejlépe hodí pivo. Vybírat můžete z čepovaných - tankový Pilsner Urquell, Velkopopovický kozel tmavý, Master polotmavý, řezané pivo a pro řidiče a abstinenty má restaurace čepovaný Radegast Birell nealkoholický.

Příznivci vína ocení kvalitní nabídku vín z jižní Moravy, ale i z oblíbených zahraničních vinařských oblastí. Dát si samozřejmě můžete něco „ostřejšího“ a i z nealkoholické nabídky si vyberete.

VYŠEHRADSKÝ
RESTAURANT
KANDELÁBR

Budova kanceláří QUBIX
Štětkova 1638/18
140 00 Praha 4

Tel.: 608 412 075
info@restaurantkandelabr.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá

11:00 - 0:00

So

12:00 - 0:00

Ne

12:00 - 23:00

facebook kandelábr

Emailový zpravodaj