Naše nová restaurace na Praze 4
chce lidem nabídnout kvalitu, kterou si zaslouží

Kandelábry měly za úkol osvětlovat noční Prahu před více než sto lety, dneska se snaží navrátit světlo na Vyšehrad nová restaurace s prvotřídní staročeskou kuchyní a plzeňským pivem z tanku s příhodným názvem Kandelábr.

Restaurace se usídlila v přízemí budovy Qubix stojící na Pankráci - Praha 4, která se z časů Průmstavu přeměnila v moderní a energetický úsporný objekt, jež dokonce získal ocenění stavba roku.

resurace praha 4

Kandelábr má za úkol vyhovět všem mlsným labužníkům. Restaurant se snaží Pražanům i turistům nabídnout něco, co v okolí Vyšehradu chybí. Sympatické pohostinství, kde se bude snoubit odkaz kvalitních českých pokrmů s českým pivem. Ale nejen to. Vedle tradiční české kuchyně připravované v moderním pojetí pod vedením šéfkuchaře, Kandelábr přináší denně čerstvé pečivo a cukrárenské výrobky. Vše připravované výlučně vlastními pekaři a cukráři. Kandelábr tak spojuje pohodlí restaurace s jedinečnou pekárnou a cukrárnou na jednom místě.

Interiér restaurace Kandelábr

Restaurace nabízí až 173 míst k sezení, které během teplých letních měsíců doplní další na venkovní zahrádce. Interiér Kandelábru navrhovala společnost Imperial Next, která se na stavebním a developerském trhu pohybuje více než osm let a má za sebou řadu úspěchů i na německém trhu. Prostory v restauraci jsou proto navrženy tak, aby se zde hosté cítili vždycky příjemně. Členitý interiér nabízí několik zón, z nichž každá slouží tak trochu jinému účelu. Některé jsou vhodné pro večerní posezení u lahodného tankového piva, v jiných se bude hostům příjemně snídat.

Kromě pohostinské části, je v Kandelábru také část kavárenská, kde si hosté denně mohou vybírat z čerstvé nabídky zdejších cukrářů a pekařů. Snídaně si můžete vychutnat přímo v restauraci, nebo si je nechat zabalit s sebou a zkusit třeba výbornou službu coffee to go. Denně je pro hosty připraveno polední menu, kde máte na výběr z pěti pokrmů. Kandelábr však na hladové hosty myslí o víkendech, kdy můžete vybírat z nabídky dvou specialit.

Chystáte soukromou nebo firemní akci? I na to jsou v Kandelábru připraveni. Speciální prostory pro uzavřenou společnost vás na jednu stranu oddělí od ruchu ve zbytku restaurace, na druhou stranu vás zcela neodtrhnou od společenského dění.

Kandelábr se snaží svým hostům nabídnout jiný, lidštější přístup. Má odhodlání poskytnout svému zákazníkovi vždy kvalitní jídlo a pocit, že je na místě, kde vyslyší jeho přání. Všichni v Kandelábru mají chuť a zájem nabídnout lidem kvalitu, kterou si zaslouží.

VYŠEHRADSKÝ
RESTAURANT
KANDELÁBR

Budova kanceláří QUBIX
Štětkova 1638/18
140 00 Praha 4

Tel.: 608 412 075
info@restaurantkandelabr.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá

11:00 - 0:00

So

12:00 - 0:00

Ne

12:00 - 23:00

facebook kandelábr

Emailový zpravodaj